Ja o nocniku jeszcze nie myślę. Mały u niani do 16.zanim zjemy obiad to już 17. Może bardziej na wiosnę zacznę a też mi się nie chce. W Pl miałam ciśnienie na to bo pieluchy były drogie,kasy mało było a tu niech i co 10 minut sra. Paczka pieluch kosztuje tyle co dwie paczki czipsow Lays.
Ula to az takie tanie? Kurde, to nie dziwie Ci się :D u nas niby dużo nie idzie, zazwyczaj kupuje te lidlowe na promocji po 20 zł ale mimo wszystko troche się tego zbiera. A jak będę miała drugie to chce to jakoś rozegrać xD